20 Haziran 2014 Cuma

1 yaş kurabiyeleri

15-16 yıldır tanıdığım arkadaşım Dr.Utku ve çok sevgili eşi Feyza'nın minik kızları Nil için kurabiyeler hazırladık. Daha 1 yaşını doldurmasına 6 ay vardı fakat anne baba çok heveslenmiş, 'hadi 6 ayını kutlayalım kızımızın' demişler :) Biz de 'Nil 6 aylık oldu' kurabiyelerini hazırladık onlar için.
Daha önce 40 mevlüdü ve diş buğdayı kurabiyelerini hazırladığımz minik Derin'in 1 yaş kurabiyelerini de hazırladık. Derin'in annesi Esra Hanımı ve Mert beyi tebrik eder,kızlarına uzun sağlıklı yaşlar dileriz...Vee yine bir Derin hanım :) Bu sefer Ankara'dan.. Daha önce doğum kurabiyelerini de hazırlamıştık,şimdi Derin 1 yaşında :)
Ve sevgili dostum İlkim'in oğlu Rüzgar için hazırladıklarımız var..Rüzgar'ın teyzesi Simge çok büyük titizlikle hazırlandı yeğeninin doğum günü partisi için ve sonunda her şey çok güzel oldu :)Veee sırada Esin ve Emrah çiftinin kızları Nehir'in doğum günü için hazırladıklarıımz var.. Nehir için çok şeyler hazırlandı. Onun partisini ayrı bir başlık altında yayınlayacağım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...